PIERWSZA WIZYTA W MEDIDIETETYK? Sprawdź czego spodziewać się (blog ---> aktualności).

 

 

Zadowolenie i efekty podopiecznych największą motywacją do pracy

Nic tak nie motywuje mnie do pracy nad dietami jak zadowolenie i efekty u moich podopiecznych!Tutaj opinia moich majowych klientów, którzy skorzystali z usługi "dieta dla par". Bardzo dziękuję za miłą rekomendację i zagrzewam do dalszej walki! A Was zachęcam do wspólnego odchudzania z partnerem/partnerką, bo to się naprawdę sprawdza!

"Od kiedy wreszcie zaczęliśmy w poniedziałek 12 czerwca 2017 to musimy powiedzieć, że idzie nam...

...R E W E L A C Y J N I E -)

Pan X odkrył, że wszystko oprócz szczypiora, sera białego i ryby w postaci proponowanej w jadłospisie Pani Y jest zjadliwe a nawet pyszne i w zasadzie w pierwszej kolejności zwykle ogląda się na jadłospis Pani Y a na swój patrzy w ostateczności. Pani Y stara się bardzo dokładnie przestrzegać jadłospisu i zaleceń. W większości przypadków udaje nam się zachować ilość posiłków, ale niestety często ze względów technicznych przestawiamy podwieczorek z obiadem. Wspieramy się i pilnujemy wzajemnie, bywało nawet podwiezienie posiłku z domu do Pani Y pracy żeby był ciepły i świeży... Pani Y z kolei pilnuje Pana X żeby nie podjadał bo jeszcze ma ku temu zapędy. Pani Y za to sama się pilnuje i fantastycznie jej wychodzi to samopilnowanie się...

Pani Y mówi, że próbowała różnych diet i ta jest najfajniejsza bo potrawy są smaczne i ciekawe nie jak w niektórych poprzednich dietach kiedy potrawy były mało atrakcyjne i z czasem wręcz męczące...

Pan X radzi sobie wstawiając zamienniki w miejsce potraw ze szczypiorem, serem białym i sałatką. Mówi że większość pozostałych potraw jest zaskakująco smaczna, pomimo składników, których na tej diecie niejednokrotnie próbował pierwszy raz w życiu (np. soczewica, cukinia, chia czy szparagi).

W zasadzie nie spodziewaliśmy się (póki nie zaczęliśmy stosować diety) że większość potraw z jadłospisu od Pani będzie tak sycąca i ilości są zaskakująco dla nas duże. W zasadzie jeśli stosujemy się ściśle do jadłospisu to jesteśmy bardzo syci a czasem wydaje się od patrzenia na niektóre posiłki, że nie damy rady zjeść... ale potem zawsze się udaje (..)

Nasze dziecko również skorzystało i czasem nam podjada niektóre potrawy, szczególnie mu przypadła owsianka z pomarańczą, truskawkami i nerkowcami.

Po półtora tygodnia stosowania diety nie potrafimy stwierdzić jakiś istotnych problemów... Jadłospis jest przejrzysty, potrawy łatwo się przygotowuje, opisy są bardzo pomocne (...).

Dieta jest smaczna, sycąca. W zasadzie polecamy Panią wszystkim którzy pytają."