VOUCHER PODARUNKOWY - PODARUJ ZDROWIE W TE ŚWIĘTA. Szczegóły w aktualnościach.

Dieta w obiektywie pacjenta

Wahasz się czy skorzystać z usług dietetyka? Obawiasz się głodu, monotonii i konieczności drastycznej zmiany dotychczasowego odżywiania? Spójrz na poniższe zdjęcia, które wykonał jeden z moich Pacjentów. Różnorodnie, pysznie i do syta - tak właśnie odchudza się w MediDietetyk.

 Serdeczne podziękowania dla Autora za udostępnienie zdjęć. 

Zadowolenie i efekty podopiecznych największą motywacją do pracy

Nic tak nie motywuje mnie do pracy nad dietami jak zadowolenie i efekty u moich podopiecznych!Tutaj opinia moich majowych klientów, którzy skorzystali z usługi "dieta dla par". Bardzo dziękuję za miłą rekomendację i zagrzewam do dalszej walki! A Was zachęcam do wspólnego odchudzania z partnerem/partnerką, bo to się naprawdę sprawdza!

"Od kiedy wreszcie zaczęliśmy w poniedziałek 12 czerwca 2017 to musimy powiedzieć, że idzie nam...

...R E W E L A C Y J N I E -)

Pan X odkrył, że wszystko oprócz szczypiora, sera białego i ryby w postaci proponowanej w jadłospisie Pani Y jest zjadliwe a nawet pyszne i w zasadzie w pierwszej kolejności zwykle ogląda się na jadłospis Pani Y a na swój patrzy w ostateczności. Pani Y stara się bardzo dokładnie przestrzegać jadłospisu i zaleceń. W większości przypadków udaje nam się zachować ilość posiłków, ale niestety często ze względów technicznych przestawiamy podwieczorek z obiadem. Wspieramy się i pilnujemy wzajemnie, bywało nawet podwiezienie posiłku z domu do Pani Y pracy żeby był ciepły i świeży... Pani Y z kolei pilnuje Pana X żeby nie podjadał bo jeszcze ma ku temu zapędy. Pani Y za to sama się pilnuje i fantastycznie jej wychodzi to samopilnowanie się...

Pani Y mówi, że próbowała różnych diet i ta jest najfajniejsza bo potrawy są smaczne i ciekawe nie jak w niektórych poprzednich dietach kiedy potrawy były mało atrakcyjne i z czasem wręcz męczące...

Pan X radzi sobie wstawiając zamienniki w miejsce potraw ze szczypiorem, serem białym i sałatką. Mówi że większość pozostałych potraw jest zaskakująco smaczna, pomimo składników, których na tej diecie niejednokrotnie próbował pierwszy raz w życiu (np. soczewica, cukinia, chia czy szparagi).

W zasadzie nie spodziewaliśmy się (póki nie zaczęliśmy stosować diety) że większość potraw z jadłospisu od Pani będzie tak sycąca i ilości są zaskakująco dla nas duże. W zasadzie jeśli stosujemy się ściśle do jadłospisu to jesteśmy bardzo syci a czasem wydaje się od patrzenia na niektóre posiłki, że nie damy rady zjeść... ale potem zawsze się udaje (..)

Nasze dziecko również skorzystało i czasem nam podjada niektóre potrawy, szczególnie mu przypadła owsianka z pomarańczą, truskawkami i nerkowcami.

Po półtora tygodnia stosowania diety nie potrafimy stwierdzić jakiś istotnych problemów... Jadłospis jest przejrzysty, potrawy łatwo się przygotowuje, opisy są bardzo pomocne (...).

Dieta jest smaczna, sycąca. W zasadzie polecamy Panią wszystkim którzy pytają."

Podaruj zaproszenie na konsultację dietetyczną w MediDietetyk

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Chciałbyś obdarować najbliższą osobę czymś cennym i niepowtarzalnym? Podaruj Jej zdrowie i dobre samopoczucie na nadchodzący rok z kartą podarunkową Poradni Dietetycznej MediDietetyk.

Wartość karty do indywidualnego ustalenia, zgodnie z cennikiem usług w MediDietetyk. 

  

Promocja noworoczna! Otrzymaj 20% rabatu na pierwszą wizytę przy zapisie do 18 stycznia

Czy wiesz, że tylko 8% osób formułujących noworoczne postanowienia udaje się osiągnąć postawione cele. Jednym z najpopularniejszych jest zrzucenie nadmiernych kilogramów. Wbrew pozorom, porażki to nie tylko efekty braku silnej woli, ale przede wszystkim braku planu, w jaki sposób postawione cele zrealizujemy. Nie odkładaj odchudzania na kolejny rok i osiągnij wymarzoną sylwetkę ze specjalistą już teraz!

**** PROMOCJA NOWOROCZNA ****
Zapisz się na konsultację dietetyczną w MediDietetyk do 18 stycznia 2017 r., powołaj się na "promocję noworoczną" i otrzymaj 20% RABAT NA PIERWSZĄ WIZYTĘ! 

Promocja nie dotyczy konsultacji online. 

!!! Jesienna promocja !!! - pakiety opieki dietetycznej w atrakcyjnych cenach

Każdy dzień jest dobry, aby zmienić swój sposób odżywiania, zadbać o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Nie czekaj na postanowienia noworoczne i "sezon bikini" - zadbaj o siebie już dziś! Wahasz się? Na zachętę pakiety opieki dietetycznej w bardzo korzystnych cenach :)

PAKIET 1-MIESIĘCZNY

379 zł zamiast 430 zł – wizyta kontrolna gratis!

- pierwsza wizyta (wywiad zdrowotno-żywieniowy, analiza wyników badań laboratoryjnych, ocena sposobu odżywiania, badania antropometryczne, analiza składu ciała), 

- 2 x wizyta kontrolna (badania antropometryczne, analiza składu ciała, rozwiązywanie bieżących trudności), 
- 2 x indywidualny jadłospis 14-dniowy (z przepisami i listą zakupów),

- stały kontakt e-mailowy z dietetykiem.

PAKIET 2-MIESIĘCZNY 

649 zł zamiast 770 zł – jadłospis 14-dniowy gratis!

pierwsza wizyta (wywiad zdrowotno-żywieniowy, analiza wyników badań laboratoryjnych, ocena sposobu odżywiania, badania antropometryczne, analiza składu ciała),
- 4 x wizyta kontrolna (badania antropometryczne, analiza składu ciała, rozwiązywanie bieżących trudności), 
- 4 x indywidualny jadłospis 14-dniowy (z przepisami i listą zakupów),
- stały kontakt e-mailowy z dietetykiem.

PAKIET 3-MIESIĘCZNY 

939 zł zamiast 1110 zł – wizyta kontrolna i jadłospis 14-dniowy gratis!

- pierwsza wizyta (wywiad zdrowotno-żywieniowy, analiza wyników badań laboratoryjnych, ocena sposobu odżywiania, badania antropometryczne, analiza składu ciała), , 
- 6 x wizyta kontrolna (badania antropometryczne, analiza składu ciała, rozwiązywanie bieżących trudności), 
- 6 x indywidualny jadłospis 14-dniowy (z przepisami i listą zakupów),
- stały kontakt e-mailowy z dietetykiem.

Promocja ważna do odwołania.